Kalendarz RATEART

Z przyjemnością informujemy, że ruszyliśmy z nową stroną internetową! 

 

Nasz ciągły rozwój sprawił, że postanowiliśmy nieco zmienić wygląd strony internetowej, a co za tym idzie - sposób komunikacji, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych Klientów. 
Na nowej stronie znajdziecie nie tylko informacje o najnowszych produktach w naszym portfolio i aktualizacjach urządzeń, ale również wartościową praktyczną wiedzę oraz ciekawe informacje z naszej branży. 


Naszą misją jest coś więcej niż tylko dostarczanie produktów i usług. Chcemy stać się partnerem naszych Klientów i wspólnie rozwiązywać ich problemy oraz wspierać ich cele biznesowe. Nowa strona internetowa będzie miejscem, gdzie nie tylko znajdziesz cenne informacje i rozwiązania ale również poznasz rozwiązania realnych problemów jakie mogą pojawić się w „terenie”.

 

Wznawiamy działalność sklepu internetowego, który poszerzył asortyment produktów o najczęściej kupowane akcesoria takie chociażby elektrody i rozbiegówki.
Dodatkowo, pod koniec tego miesiąca uruchomimy płatności online, aby jeszcze wygodniej i sprawniej dokonywać zakupów w RATEART. 

 

Oprócz powyższych nowości, cieszymy się również, że możemy ogłosić start newslettera! 
Raz w miesiącu będziemy przekazywać wszystkie istotne informacje, nowości i ciekawostki z naszej branży bezpośrednio do skrzynek mailowych naszych subskrybentów. 

 

Zapraszamy do subskrypcji - Nie przegap okazji do zwiększenia swojej wiedzy i uzyskania dostępu do atrakcyjnych ofert!

 

Zapiszcie się już dziś !

Pozostałe aktualności

Kalendarz RATEART
Spotkaj się z nami na 31 iNET MediaForum Meeting! 18-20 marca 2024
Już 18 marca odbedzie się 31 iNET MediaForum Meeting, gdzie RATEART jest jednym z partnerów wydarzenia.   Spotkanie odbędzie się w dniach 18-20 marca 2024 w HOTELU BACHLEDA KASPROWY Zako...
więcej
2024-03-07
Kalendarz RATEART
RATEART z wyróżnieniem od Portalu Przedsiębiorców „Europejska Firma”
Z dumą informujemy, że RATEART otrzymał wyróżnienie w prestiżowym rankingu opublikowanym przez redakcję Portalu Przedsiębiorców „Europejska Firma”. Nasza firm...
więcej
2024-03-07
Kalendarz RATEART
Razem z Łodzianami świętujemy naszą lokalną tożsamość
RATEART to firma z Łodzi i jesteśmy z tego dumni. Dziś mieliśmy zaszczyt oficjalnie odsłonić pamiątkową tabliczkę naszej firmy na Wielkim Pomniku Łodzian na Placu Wolności, który powstał z oka...
więcej
2024-03-07
Kalendarz RATEART
Automotive and IoT Tech Day Poland – NOWY TERMIN WYDARZENIA
Nowy termin wydarzenia 19 października 2023 – Łódź Manufaktura   RATEART razem ze swoim partnerem biznesowym – firmą Anritsu, organizują pierwsze w Polsce spotkanie Automoti...
więcej
2024-03-07

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej Polityce prywatności .


Kontynuuj bez zatwierdzania