Pomiary tłumienia
Mierniki mocy
Optical Power Expert PX1
Miernik mocy optycznej z łącznością Bluetooth   Niezbędne narzędzie, które powinno znaleźć się w wyposażeniu każdego technika pracującego w terenie. Optical Power Expert łączy bezproblem...
Mierniki mocy
Miernik mocy PPM-1
Pojedynczy miernik mocy nowej generacji dla sieci 1G i 10G   PPM1 jest kompatybilny z wieloma usługami, w tym technologiami GPON, EPON, XGS-PON i 10G-EPON. Jego konstrukcja selektywna pod względem d...
Mierniki mocy
Miernik mocy optycznej PON PPM-350D
Miernik mocy sieci PON kompatybilny z obecnymi sieciami PON oraz z sieciami PON nowej generacji   Miernik automatycznie wykrywa i dostosowuje parametry testowe dla technologii PON używanej w si...
Mierniki mocy
Miernik mocy optycznej PON PPM-350C
Miernik mocy optycznej PON PPM-350C   Wszechstronny, poręczny miernik mocy optycznej, który umożliwia szybkie testowanie wszystkich sygnałów PON w dowolnym miejscu sieci....
Mierniki mocy
Miernik mocy FPM-300
Automatycznie wykorzystuje odpowiednie parametry kalibracji podczas pracy ze źródłami światła FLS-300 lub FOT-300.   Data wycofania z produkcji: 12/1/2020Data zakończenia eksploatacji i ...
Mierniki mocy
Miernik mocy FPM-600
Urządzenie obsługuje ponad 40 skalibrowanych długości fali.   Oferuje pojemność pamięci na 1000 wpisów oraz oprogramowanie do łatwego zarządzania danymi, umożliwiające transfer wynik&oacut...
Mierniki mocy
Analizator CWDM FOT-5200
Innowacyjny i ekonomiczny analizator do instalacji, konserwacji i naprawy dowolnej sieci CWDM.   Urządzenie FOT-5200 w zależnosci od modelu może mierzyć moc 16 lub 18 kanałów CWDM w sieci ...
Mierniki mocy
Miernik mocy EPM-50
Testery FiberBasix 50 oferują proste, dokładne pomiary tłumienia sygnału podczas instalacji kabli światłowodowych.   Kup indywidualne urządzenia – Źródło Światła ELS-50 lub Miernik M...
Mierniki mocy
Tester poziomu mocy MPC-100
Pozwala na weryfikację mocy optycznej oraz zapisywanie wyników bezpośrednio na smarfonie.   Kieszonkowe, ekonomiczne urządzenie do użytku w dowolnym miejscu....
Źródła światła
Źródło światła ELS-50
Ręczne testery FiberBasix 50 oferują proste, dokładne pomiary tłumienia sygnału podczas instalacji kabli światłowodowych.   Kup indywidualne urządzenia – Źródło Światła ELS-50 lub ...
Źródła światła
Źródło światła FLS-300
Najbardziej wszechstronne, kompletne źródło światła   Dostępne z nawet trzema jednomodowymi długościami fali na jednym porcie( 1310, 1550 nm) lub czterema długościami fali (dwie wielomodow...
Źródła światła
Źródło światła FLS-600
Dostępne w wersjach z laserem i LED oraz różnymi długościami fali.    Pomaga oszczędzać czas tworząc listę ulubionych długości fali i umożliwiając szybsze przełączanie podczas testo...
Źródła światła
Źródło światła FTBx-2850
Moduł przestrajalnego źródła światła o emisji ciągłej   Przestrajalne źródło światła sterowane temperaturowo. Dzięki kompaktowej formie można używać nawet 32 źródła ob...
OLTS
PXM/LXM - zestaw do badań strat optycznych MPO(OLTS)
Kombinacja PXM/LXM to tester MPO, zaprojektowany do wydajnej certyfikacji dużej liczby łączy MPO dla włókien jedno- lub wielomodowych   Miernik mocy i źródło światła z certyfikatem Tier-1 MPO-12 i z...
OLTS
Zestaw do pomiaru tłumienia łączy optycznych FOT-600
Zestaw do pomiaru tłumienia FOT-600   Zestaw FOT-600 jest częścią serii 600 firmy EXFO zawierającej również miernik mocy FOT-600 oraz źródło światła FLS-600, jest idealnym narzędzie...
OLTS
Zestaw do pomiaru tłumienia łączy optycznych FOT-300
Zestaw do pomiaru tłumienia FOT-300   Najbardziej zoptymalizowany OLTS na rynku; oferuje do trzech jednomodowych lub dwóch wielomodowych długości fali na pojedynczym porcie....
OLTS
MaxTester-940/945 TELCO OLTS
Narzędzie do w pełni zautomatyzowanych, dwukierunkowych testów tłumienia łącza   Najnowsza generacja w pełni zautomatyzowanych testerów strat optycznych posiada 7″ dotykowy ...
OLTS
Certyfikator włókien MaxTester-940/945 OLTS
W pełni wyposażony certyfikator do sieci światłowodowych Tier-1.   MAX-940/945 pozwala certyfikować różne standardy okablowania i zastosowania w tym samym czasie. Możesz certyfik...

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej Polityce prywatności .


Kontynuuj bez zatwierdzania